עובדים זרים לסיעוד


בן משפחה אהוב נקלע למצב סיעודי וזקוק סיוע 24 שעות ביממה?
חברת גולדמן היא חברה ירושלמית ותיקה, שצברה במשך 35 שנים מוניטין של חברה משפחתית, מוערכת מאוד ע"י אנשי מקצוע ולקוחות, בהיותה סולידית, אמינה ומקצועית, מעסיקה צוות מקצועי יציב ומנוסה מאוד בתחום הגריאטרי, הקשוב מאוד למטופלים ובני משפחותיהם, בעל מודעות גבוהה לשרות ושם את טובת המטופל במרכז. 
  
למידע נוסף ותאום ביקור בית של עובד סוציאלי ליעוץ, אפיון צרכים ומיצוי זכויות- פנה אלינו

העסקת מטפלים זרים

הצורך של מטופל זכאי חוק סיעוד בטיפול סיעודי, ליווי או השגחה במשך 24 שעות ביממה, לצד הרצון לאפשר לו להמשיך להתגורר בביתו, בחיק משפחתו, בסביבתו המוכרת והאהובה, תוך שמירה על כבודו ופרטיותו - מביאה משפחות רבות לקבל החלטה להעדיף הכנסת עובד/ת זר/ה הביתה, על-פני אשפוז במוסד סיעודי.

ההחלטה לגייס ולהעסיק מטפל זר לטיפול סיעודי מחייבת הבנה מוקדמת של היתרונות והקשיים הגלומים בפתרון, היא מחייבת ידע לגבי ההליך המנהלי שיש לעבור לבחינת הזכאות וקבלת היתר העסקה, כנדרש ע"פ חוק, ומחייבת פנייה לאחת מחברות ההשמה המוסמכות לבצע את תהליך הגיוס, המיון והשמת העובד/ת הזר/ה בתחום הסיעודי.

כאשר אנו מקבלים פנייה של משפחה השוקלת אפשרות של העסקת מטפל זר,  אנו מלווים את המשפחה בתהליך קבלת ההחלטות, תוך שימת טובת המטופל במרכז.

מנסיוננו מדובר בתהליך מורכב עבוד כל הגורמים המעורבים בו - הקשיש, בני במשפחה והמטפל ולכן חשוב להסתייע ולהתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום. 

כדי להקל עליכם, ריכזנו עבורכם מידע ראשוני במגוון נושאים הקשורים להעסקת עובדים זרים בסיעוד.

מטבע הדברים, המידע המפורט באתר אינו מחליף היוועצות באנשי מקצוע רלוונטיים וקבלת מידע מהרשויות  המוסמכות ומחברות ההשמה האמונות על גיוס והשמת עובדים זרים בתחום הסיעוד.
המטרה היא לסייע לכם להבין את התהליכים המרכזיים הקשורים במעבר להעסקת מטפל זר, לעזור לכם בהכנות לקראת בואו של העובד וכן לתת לכם מגוון עצות לקליטה מוצלחת ומידע חשוב נוסף.

 

לאחר קבלת היתר ההעסקה ומציאת המטפל/ת הזר/ה באמצעות חברת ההשמה לעובדים זרים, חברת גולדמן, המלווה את המטופל ומשפחתו, תוכל להמשיך ברצף הטיפולי ותעמוד לרשותכם לצורך סיוע והדרכה בקליטת המטפל/ת החדש/ה, הכשרתו בקורס מקצועי, סיוע באיתור מטפל/ת ישראלי/ת מחליפ/ה לימים / לתקופות היעדרות של המטפל/ת הזר/ה, תעמיד סיוע בהעסקת המטפל/ת הזר במסגרת הזכאות לחוק סיעוד, ובפתרון בעיות מקצועיות שוטפות.
כמובן שהקשר של העובד הסוציאלי עם המשפחה נמשך גם לאחר הגעת המטפל/ת הזר/ה ומאופיין בביקורים סדירים בבית המטופל לצורך הפעלת בקרה על איכות השרות במסגרת חוק הסיעוד לאורך כל תקופת העסקת המטפל.

 

אנו עומדים לרשותכם בטלפון : 02-6252541

 


 

מידע חשוב להעסקת עובד זר

© כל הזכויות שמורות לגולדמן שירותי סיעוד