עובדים זרים לסיעוד


בן משפחה אהוב נקלע למצב סיעודי וזקוק סיוע 24 שעות ביממה?
חברת גולדמן היא חברה ירושלמית ותיקה, שצברה במשך 35 שנים מוניטין של חברה משפחתית, מוערכת מאוד ע"י אנשי מקצוע ולקוחות, בהיותה סולידית, אמינה ומקצועית, מעסיקה צוות מקצועי יציב ומנוסה מאוד בתחום הגריאטרי, הקשוב מאוד למטופלים ובני משפחותיהם, בעל מודעות גבוהה לשרות ושם את טובת המטופל במרכז. 
  
למידע נוסף ותאום ביקור בית של עובד סוציאלי ליעוץ, אפיון צרכים ומיצוי זכויות- פנה אלינו

מידע חשוב להעסקת עובד זר

קבלת אישור להעסקת מטפל זר:

על מנת להעסיק מטפל זר בענף הסיעוד באופן חוקי, יש ולהירשם באחת מהלשכות הפרטיות לעובדים זרים בסיעוד, שהינן הגופים המורשים מטעם משרד הפנים לתיווך, הבאה והשמת עובדים זרים, ולקבל במשרד הפנים :
- היתר העסקה על שם המטופל
- אשרת עבודה למטפל הזר על שם המטופל. 
הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם וללוות אתכם בהתקשרות עם לשכה פרטית מקצועית ואמינה מתוך רשימת הלשכות הפרטיות המורשות בענף הסיעוד.

העסקת המטפל הזר:

1. עם קליטתו של המטפל הזר, על המעסיק לחתום עימו על חוזה עבודה באנגלית / דו לשוני, בשפות המובנות למעסיק ולמטפל הזר, ולתת למטפל הזר העתק. 
הלשכה הפרטית עמה התקשרתם תיתן לכם חוזה בנוסח סטנדרטי מאושר ע"י הרשויות. 

2. בנוסף, יש להסדיר עבור המטפל/ת את הביטוחים הבאים:
* ביטוח רפואי: חובה על המעסיק (המטופל או בן משפחה, שהינו מעסיק במשותף) להסדיר ביטוח בריאות למטפל הזר באמצעות סוכן ביטוח או בסיוע הלשכה הפרטית  עמה התקשר.
ביטוח לאומי
: המעסיק חייב לבטח את המטפל במוסד לביטוח לאומי. שיעור התשלום הוא 2% מהשכר המשולם.
* פנסיה:
  כל מעסיק בישראל חייב לבטח בביטוח פנסיוני את עובדיו, וחובה זו חלה גם על מעסיקי מטפל זר הסיעוד. חברת גולדמן מפקידה בקרן הפיקדונות, לטובת המטפל הזר את כספי פנסיה שלו בגין השעות בהן הוא מועסק באמצעותה במסגרת שעות חוק הסיעוד ושעות הקרן לרווחת ניצולי השואה, בהתאם לכללים החלים עליה, על פי היקף העסקת המטפל על ידה, ובהתאם להוראות תקנות עובדים זרים (פיקדון לעובדים זרים).  על המעסיק (המטופל או בו משפחתו) להפריש עבור העובד את כספי הפנסיה בגין יתרת השעות, עליהן הוא משלם למטפל באופן עצמאי. אנו נשמח לסייע בחישוב יתרת התשלום הנדרש.     

 

הדפס
© כל הזכויות שמורות לגולדמן שירותי סיעוד